KONST / Litografier / Färglitografi 11944358
nr 1194 4358
Paul Wunderlich
(1927-2010), Tyskland
Färglitografi, Paul Wunderlich (1927-2010), 69/200, signerad, ramens innermått: 75x55
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:05:38
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Paul Wunderlich
Läs mer om Paul Wunderlich